O portalu

Kazimierski Portal Internetowy www.KazimierzDolny.pl jest prywatnym serwisem internetowym, który łączy w sobie cechy witryny reklamowej i czasopisma regionalnego. Jego głównym celem jest promocja miasta Kazimierz Dolny, poprzez dostarczanie aktualnych informacji dla turystów, mieszkańców i miłośników Kazimierza Dolnego.

Kazimierski Portal Internetowy www.KazimierzDolny.pl jest wpisany do rejestru dzienników i czasopism prowadzonego przez Sąd Okręgowy w Lublinie pod poz. Rej. Pr 821.

Kazimierski Portal Internetowy nie reprezentuje władz miasta Kazimierz Dolny, ani nie jest przez nie finansowany.

Kazimierski Portal Internetowy www.KazimierzDolny.pl to największy i najchętniej odwiedzany serwis poświęcony w całości miastu Kazimierz Dolny.


Portal zawiera kilkadziesiąt działów tematycznych, począwszy od ofert noclegowych i gastronomicznych przez informacje o muzeach, zabytkach, do wizytówek szkół i urzędów.

W ciągu miesiąca w Portalu publikowanych jest nawet kilkadziesiąt wiadomości z życia miasta, zarówno z punktu widzenia mieszkańców jak i turystów.

Jako jedyny portal kazimierski, serwis www.kazimierzdolny.pl posiada 3 kamery internetowe dostępne pod adresem www.kazimierzdolny.net, za pośrednictwem których możliwy jest podgląd Rynku z dwóch przeciwległych stron oraz kazimierskiego stoku narciarskiego. 

Jednak główną zaletą portalu www.KazimierzDolny.pl jest grono stałych użytkowników, którzy aktywnie biorą udział w dyskusjach na forum www.kazimierzdolny.org, komentują wiadomości, bieżący obraz pod kamerą internetową, a nawet tworzą własne galerie zdjęć www.kazimierzdolny.org/foto/.

 

Miesięcznie z portalu www.KazimierzDolny.pl korzysta nawet 70 000 użytkowników.


Sehen auch

Kommende Sonderangebote

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Sommerferien 2024, Sommer 2024, Sommerferien am Meer, Sommerferien im Gebirge, Urlaubsangebote
Fußzeile anzeigen