Z miasta

Krzysiek Nieradka
Pani Ula intensywnie zajęła się psem, jest już po odrobaczaniu i odpchleniu. Wiem, że konieczna jest wizyta u weterynarza bowiem pies jak na razie nie je i nie wiadomo czy nie jest to wynikiem jakiejś choroby, czy to "tylko" działanie stresu. Tores ma wreszcie warunki jakich chyba jeszcze nie zaznał za życia, więc warto wspierać, przecież każde dobro przez nas uczynione nie tylko wraca do nas, ale powiększa obszar dobra wokół nas. Właśnie wsparłem Toresa i zachęcam Was również do przelania choćby małych kwot. Ważne jest, aby tacy ludzie jak Pani Ula, którzy w ciemno biorą zobowiązanie na swoje barki, nie pozostawali sami z problemem. Przelewy są zwykle darmowe i jeżeli kogoś stać tylko na 2-5 złotych, to i takie kwoty przy wielu wpłatach złożą się na konieczne 500 zł dla utrzymania Toresa przez pierwsze kilka tygodni.
Bez wyjątków
@nudny ,czy naprawdę jestes za samochodami na rynku ,co z tego dobrego wynika ? , czy moze sam parkujesz gdzie popadnie i dlatego nie widzisz problemu. Cyganki ,motocykle tez jestem przeciw plus samochody na rynku oczywiscie ,nie powinno byc wyjątków ,poza sezonem parkingi są puste i można parkować a nie wieść "D" na zakaz i jeszcze mieć pretensje . Spora Wina redakji na jednym ze zdjęć zapraszajac do Kazimierza pokazala rynek pełen samochodów (czyli mozna ) ,tego nie powinno byc . !!!
Janusz Kowalski
Ochrona Konserwatorska w realiach Kazimierza to fikcja. Była o tym mowa na spotkaniu - KOKPiT 11 lipca 2013 r - z udziałem specjalistów administracji i planowania przestrzennego.Ochrona konserwatorska i decyzje z tym zawiązane, to w głównej mierze uznaniowość jednego człowieka.Przepisy są nieścisłe,dlatego koniecznym jest zweryfikowanie istniejącego prawa i uszczelnienie luk...,po to aby nikt nie mógł stawiać się ponad prawem.
mieszkaniec Gór
Bardzo rzeczowy argument - sufit spadł na głowę... Widzę, że do wszystkiego pięć groszy. Tak już wiemy, że kto jest we wszystkich aktywny i dlaczego.
elo elo
Trochę więcej nadziei. Może się uda dożyć. Ten piękny widok kiedy wieczne: pomniki, mosty pomnikowe i przekopy pomnikowe rozpływają się w niebycie...
Fußzeile anzeigen